"Autodesk Consultant of Year" je z Žehušic

31. března 2006 v 18:30 | Vladimír Michl
Na "World One Team Conference 2006" (WOTC) - pravidelném celosvětovém setkání představitelů prodejního kanálu Autodesku, které se v polovině března konalo v Las Vegas, byli vyhlašováni i nejlepší pracovníci Autodesku.
Titulem "MSD konzultant roku" byl oceněn Honza Liška, bývalý kolega, který od roku 2003 pracuje v českém Autodesku.
Honzo, jaký je tvůj nynější post v Autodesku a ještě pracuješ z Žehušic?
Po zhruba dvouletém působení ve vývojovém týmu pro Autodesk Inventor v děčínské kanceláři jsem se rozhodl přejít do divize Autodesk Consulting, která v té době budovala zastoupení v pražské kanceláři Autodesku. V současné době jsou zde zastoupeny dva týmy - ADN (Autodesk Developer Network) a MSD Practice. ADN tým poskytuje technickou podporu vývojářům, MSD Practice se zabývá nasazením produktů Autodesku u zákazníku především z oblasti strojírenství. Působnost obou týmu není omezena pouze na území České Republiky, pokrývá celou oblast Evropy.
Oficiální název pozice je konzultant, v praxi to znamená, že se věnuji implementaci a návrhu technických řešení projektů - většinou se jedná o případy, kdy je třeba doprogramovat určité funkce, případně je vyžadována užší komunikace s vývojovými týmy.
Co se týká práce z domova :-) - je to tak 50 na 50.
Za co jsi získal toto ocenění?
Jednalo se o projekt pro společnost Swarovski AG - zákazník požadoval přizpůsobení a optimalizaci funkce pro migraci souborů ze starších verzí programu Mechanical Desktop.
Jak si může uživatel Autodesk produktů objednat služby Consultingu?
Divize Autodesk Consulting poskytuje své služby ve spolupráci s autorizovanými partnery Autodesku - to se týká především projektů, kdy je potřeba určité přizpůsobení požadavkům zákazníka nebo je třeba vyřešit napojení na jiný systém. Typickým příkladem může být např. implementace produktů Autodesk ProductStream nebo Autodesk Intent.
Některé ze služeb Autodesk Consulting jsou dostupné přímo - jedná se například o placenou podporu vývojářů (Autodesk Developer Network) nebo školení.
Tohle je populární fotografie z roku 1995. Honza Liška (vlevo) se na ní staví zády ke své budoucí nejvyšší šéfové, ředitelce Autodesku, Carol Bartz - dáma uprostřed, nikoliv Monice Pavlíčkové, jistící pravou stranu (o padouších na levici a na pravici, tedy Karlovi Veverkovi a mé maličkosti, ani nemluvě). Některá neseriozní média (KB promine) si dokonce dovolila tuto fotografii (fotografujícím byl Honza Vaňous, nyní Pythagoras) cenzurovat a HL odstřihnout...
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Josef Josef | Web | 21. března 2009 v 20:38 | Reagovat

Más dobrej blog

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama