Prohlížení 2D+3D DWF bez prohlížeče

6. prosince 2006 v 9:09 | Vladimír Michl
Autodesk rozšířil svou web službu DWFit.com o podporu 3D souborů DWF. Pokud tedy dostanete CAD soubor ve formátu DWF, nemusíte už instalovat žádné prohlížeče nebo plug-in moduly - jeho obsah si můžete pohodlně prohlédnout na webu DWFit. Služba umí zobrazit vaše lokální soubory DWF (uploadujete je) i soubory na webu (stačí uvést jejich URL adresu).
I když DWFit je vzdálená web služba, práce s DWF soubory (zoom, pan, 3dorbit...) je velmi rychlá a interaktivní. Především u výpočetně jistě náročné funkce 3dorbit je její rychlost překvapivá. Server DWFit soubory převádí na rastrové obrázky posílané klientským web browserům a interaktivní příkazy jsou obsluhovány Ajax funkcemi.
Pro přístup z mobilních klientů (PDA, telefony) nabídne služba DWFit automaticky zjednodušené rozhraní, s podobnou sadou funkcí. Prohlížet 2D a 3D DWF soubory tak můžete i v terénu.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 SolidWorks SolidWorks | E-mail | 12. června 2008 v 12:31 | Reagovat

Dobrý den,

Jsme softwarová firma SolidWorks a chtěli bychom na Vaše stránky umístit banner, který by se týkal uživatelů 2D CADu a Autocadu, je- li to možné?

Velikost banneru: 468x60 nebo 600x120

Ráda bych věděla, kolik by stálo umístění takového banneru na vaše stránky na 3 měsíce?

Děkuji,

Sylvie Mrákavová

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama